O mnie

 

 
W Soyoosh wierzymy, że małe przyjemności mogą prowadzić do wielkich zmian. 

soyoosh

Poznaj moją historię

Soyoosh to kameralne studio zapachowe, otoczone lasem na dzikim i cichym Roztoczu, prowadzone przez Olę Lewanowicz. Jej celem jest tworzenie naturalnych, minimalistycznych i pięknych produktów, które podnoszą komfort codzienności. Wierzy w ‘less is more’ i chce kreować styl życia, w którym nasi klienci kupują mniej, ale żyją lepiej.
Moja historia zaczęła się w 2016 roku; szukając alternatywy dla pracy na etacie założyłam firmę. „Od dzieciństwa haftowałam, robiłam na drutach, gotowałam, pracowałam z babcią w ogrodzie, potem byłam asystentką konserwatora zabytków i store visualem. Studiowałam historię sztuki, marzyłam o otaczaniu się pięknymi przedmiotami. Zawsze czułam, że w dorosłym życiu chce pracować ręcznie i po wielu latach w korporacjach to jest możliwe.
Moje produkty robione są ręcznie i stworzone w kooperacji z utalentowanymi partnerami. Używam najwyższej jakości, naturalnych składników, esencji zapachowych z certyfikatem IFRA, ekologicznego wosku sojowego, bawełnianych knotów i naturalnych olejków eterycznych.
Inspiruje mnie prostota natury, wącham dzikie ogrody i polskie lasy, niszowe perfumy i europejskie miasta. Każda kompozycja zapachowa z mojej pracowni jest spotkaniem szlachetnych i cenionych nut z niebanalnymi dodatkami. Efektem są oryginalne produkty, które relaksują, koją i pozwalają podróżować poprzez zapach, bez wychodzenia z domu.
Polski produkt

Soyoosh to kobiece studio zapachowe z siedzibą w Jędrzejówce na dzikim Roztoczu. Założone w 2016 roku przez Aleksandrę Lewanowicz, wspiera celebrację małych przyjemności i życiowy balans.

Szybka dostawa

Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin. Do pakowania wykorzystujemy tylko papier, częściowo z drugiego obiegu. Całe opakowanie możesz przeznaczyć do recyklingu.

Etyczne wykonanie

Używamy w 99% naturalnych składników wysokiej jakości z aktualnymi badaniami i od sprawdzonych dostawców. Nasze surowce i produkty nie były testowane na zwierzętach.

Shopping Cart